Субота, 20.04.2024, 10:25Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Пошук

Логін:
Пароль:

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кухня / Відпочинкової садиби "Груник"

Кухня відпочинкової садиби "Ґруник"

       
 
На першому поверсі знаходиться кухня, якою Ви в будь-який момент можете скористатися. Тут знаходиться електрочайник, холодильник, мікрохвильва піч, газова плита, електродуховка, тостер. Також до Ваших послуг: набір посуду, чайні сервізи, бокали для вина, коньяку, мартіні та інших спиртних напоїв.

Дерево — найкращий матеріал для виготовлення обіднього столу. Це класика. Масив використовують для виробництва практично всіх складових елементів столу, включаючи фурнітуру. Декоративна текстура і красивий відтінок деревини — справжня прикраса інтер'єру, що приносить в будинок атмосферу затишку і тепла. Прекрасно вписується і личить практично для будь-якого інтер'єру. Масив хвойних порід використовують для тих деталей столу, які не піддаються великим навантаженням, і як основа під облицювання. З кипариса, ялівцю і туї роблять дрібні різьблені деталі. Модрина відрізняється високою міцністю і вологостійкістю, але в меблевому виробництві використовується украй рідко. До м'яких порід дерева відносять липу, тополю, вільху, каштан, осику — вони легше за останніх піддаються деревообробці, але меблі з них прослужать не так довго, як з твердих. Вільху частіше за інші породи застосовують для виготовлення обідніх столів. Її унікальна властивість в тому, що вона сама не пахне і не вбирає запах, що особливо важливе в їдальні при постійному контакті з харчовими продуктами, а також добре полірується, володіє впізнанним натуральним відтінком

За домовленістю господиня відпочипонкової садиби може приготувати Вам національні українські страви, а також різноманітні страви Гуцульцини. 
   
Блюда української кухні здобули собі заслужену славу у всьому світі. Різні борошняні вироби (пампушки, галушки, вареники, коржі і ін.), вироби і блюда з м'ясних (українські ковбаси, холодні закуски, дичина, птиця і т. д.), рослинних і молочних продуктів (ряжанка, сирники), всілякі напої з фруктів і меду користуються широкою популярністю. Але особливо славиться на ввесь світ український борщ. Борщ готується із свіжих овочів: капусти, буряків, картоплі, моркви, цибулі та інших овочів. Заправляється товченим салом, часником і петрушкою. Значне місце в українській національній кулінарії здавна займають блюда з риби: карась, запечений в сметані; рибні крученикі; короп, фарширований грибами і гречаною кашею; короп тушкований з цибулею або в сметані; судак, запечений з грибами і раками. Широко поширені на Україні і різні каші, вареники з начинкою з сиру, картоплі, тушкованої капусти, а влітку - з ягід. Не менш популярні такі блюда, як тушковане м'ясо з картоплею - печеня, українські битки, що шпигуються часником і салом, буженина тушкована з капустою і салом, крученикі. Українська національна кулінарія багата стравами, приготування яких за традицією приурочували до різних свят і обрядів - весілля, народження дитини, проводам на військову службу і так далі. Так, млинці з пшеничної і гречаної муки і вареники були обов'язковим блюдом на масляницю. До найбільш урочистих свят пекли пироги з м'ясом, печінкою і іншими начинками. Обрядовим блюдом був і компот з сухих фруктів - узвар.







Котедж "Карпатська тиша"
 

Copyright grunyk.ucoz.ua © 2024 |