Неділя, 19.05.2024, 21:27Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Пошук

Логін:
Пароль:

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей
Головна » Статті » Корисне

Порядок руху групи в пішому поході.

 
У пішохідному поході, що проходить по стежках або бездоріжжю, зручніше рухатися колоною по одному. Направляючий веде групу, що замикає йому допомагає. Завдання першого - вибирати шлях, визначати напрямок, орієнтуватися, стежити за своєчасними привалах між переходами. Від досвіду ведучого багато в чому залежить вибір найбільш зручного шляху. 
Перед розгалуженням стежок, зміною напрямку руху, переходом річки, заболоченими ділянками, распадкам, ярами ведучому рекомендується зупинити групу і отримати, вказівку від керівника на подальший рух або організацію розвідки. На складній ділянці шляху необхідно організувати страховку. Після проходження складної ділянки останнім учасником провідний продовжує шлях. 
Направляючий задає темп при ходьбі, при цьому важливим моментом є рівняння на слабкого. Якщо ж хтось із групи відстає, провідний зупиняє її, щоб дочекатися відсталого. 
Завдання замикаючого - не допускати відставання, надавати допомогу туристам, допомагати втомленим, своєчасно подавати сигнал направляючому про зниження швидкості або припинення руху. 
Важливо пам'ятати, що будь-який, навіть самий захоплюючий похід може перетворитися на тортури для найбільш слабких учасників. Швидке стомлення, що веде до втрати координації рухів, і можливі нервові зриви - це наслідки неправильного розподілу навантаження. 
Уникнути подібної ситуації можна, якщо правильно розподілити вантаж між учасниками групи, враховуючи сили і можливості кожного з учасників. Помітивши хронічне відставання кого-небудь з групи важливо якомога швидше з'ясувати, чим це викликано і при необхідності, розвантажити цю людину, перерозподіливши навантаження на користь більш сильних членів команди. 
Категорія: Корисне | Додав: grunyk (26.02.2011)
Переглядів: 766 | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Котедж "Карпатська тиша"
 

Copyright grunyk.ucoz.ua © 2024 |